LEF ondernemers

Deelnemers aan het LEF ondernemers platform

SUP & BEACH – www.supbeach.nl

Eternity Fotografie – www.eternityfotografie.nl

Lots of Energy – www.lotsofenergy.nl

Anneke van der Lende producties – www.annekevanderlendeproducties.nl

Tanith Wellness – www.tanith.nl

Singtuition – www.singtuition.nl

Ik leef mijn mooiste leven- Instagram

Your Changes Hair & Beauty – www.yourchanges.nl

Boel tekst en Fotografie – www.boeltekst-fotografie.nl

Wega Naturals – www.weganaturals.nl

Jacqueline van Barneveld

Het Allermooiste Feestje – www.hetallermooistefeestje.nl

Judith de Laat

Karin Rutgers

Kirsten-Ann Ā Je hart als coach – www.kirsten-ann.com

Lisa Fangman Logopedie –

Bracelets for Men – www.braceletsformen.nl

Limited Leuks – www.limitedleuks.nl

Bracelet City – www.braceletcity.nl

Kanzi – www.kanzi.nl

Minima de Duurzaamheids Koningin – Margriet Philippine Jongsma

Marije Kohler

Marlies Spangenberg

Beter in je vel – www.beterinjevel.nl

Bruggink Massagetherapie -www.brugginkmassage.nl

Natasja Miltenburg Beach Club Klein Scheveningen – www.beachclubkleinscheveningen.nl

Inner Beauty – www.innerbeauty.nl

Cutie Pie Bakery – www.cutiepiebakery.nl

Ijsselstein Massage & Bewustwording

Iets anders geven – www.ietsandersgeven.nl

Bushma Ramkhelawan – Hart for Her IJsselstein

Hippe Frutsels -FB en insta Hippe Frutsels

Zoals Wendy het ziet – www.zoalswendyhetziet.nl

ByBirdie Handlettering – www.bybirdie.nl

Design by Tessa – www.designbytessa.nl

Kraamverzorgende Ruth – www.kraamverzorgenderuth.nl

Praktijk Peruna – www.peruna.nl

It’s a Knot Art – www.itsaknotart.nl

Twice2Wear – www.twice2wear.nl

Ilja Jansen – Bestuurder en oprichter Stichting De Ruilfabriek