IMG_6822 (2)
Partners

Ondernemers op het Ruil evenement

 

De volgende deelnemers zie je terug op 7 april bij het Ruil evenement in Nieuwegein. Maak kennis met deze toffe ondernemers uit de regio!

 

It’s Knot Art – www.itsknotart.nl

Anneke van der Lende producties -www.annekevanderlende.com

Muchacha Visagie -www.muchachavisagie.com

Limited Leuks -www.limitedleuks.nl

Cutie Pie Bakery – www.cutiepiebakery.nl

By Birdie Lettering – www.bybirdielettering.nl

Hippe Frutsels -www.deruilfabriek.nl/hippefrutsels

Blonde Krullen Homedeco -www.blondekrullen.com

Bracelets for men -www.braceletsformen.nl

Eternity Fotografie -www.eternityfotografie.nl

Yvonnes creaties -www.yvonnescreaties.nl

Theelief – www.theelief.nl

Ik leef mijn mooiste leven – instagram #ikleefmijnmooisteleven

Design by Tessa -www.designbytessa.nl

IJsselstein Massage & Bewustwording -Facebook IJsselstein Massage & bewustwording

Iets anders geven – www.ietandersgeven.nl

Wega Naturals – www.myyl.com/weganaturals.nl

Beter in je vel – www.beterinjevel.jouwweb.nl

Boel tekst & fotografie – www.boeltekst-fotografie.nl